باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: بنا بر آخرین آمار، در ۲۴ ساعت گذشته ۲ مورد فوتی در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان ثبت شده است.

اسروش، سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان درباره جدیدترین اخبار از روند بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان، با بیان اینکه طی ۴۸ ساعت گذشته تعداد مبتلایان جدید کرونا در حوزه تحت پوشش این دانشکده ۲۵ نفر گزارش شده است، اظهار کرد: کهنه اوز و جویم هر کدام با ۶ مورد، منصورآباد با ۵ مورد و فیشور با ۲ مورد مثبت، بیشترین تعداد مبتلا به کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان طی ۲۴ ساعت گذشته را دارند.
او با بیان اینکه موارد بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشکده در این لحظه ۲۰ مورد است، ادامه داد: بنا بر آخرین آمار، در ۲۴ ساعت گذشته ۲ مورد فوتی ثبت شده که یک آقای ۸۶ ساله، ساکن کوره بوده و در بیمارستان امیر المومنین(ع) گراش فوت کرده و دیگری آقای ۶۴ ساله، ساکن اوز و در بیمارستان امیدوار اوز جان باخته است.
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه تعداد بهبود یافتگان از بیماری کووید ۱۹ در ۳ شهرستان لارستان، خنج و اوز ۶ هزار و ۴۸۰ مورد است، ادامه داد: ۷ مورد بیمار بد حال زیر دستگاه تنفسی (ونتیلاتور) در بخش کرونا بستری هستند.
او با بیان اینکه شهروندان فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی را رعایت و از ماسک استفاده کنند، اضافه کرد: مردم در خانه بمانند و تنها برای موارد ضروری از خانه بیرون آیند.
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان ادامه داد: شهروندان توصیه‌ها را جدی بگیرند، تا موفق به شکست این ویروس شوند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online