فارس/ قطعی تلفن‌های ثابت و مشکلات اینترنت در برخی از مناطق شهر کرمانشاه وارد دومین روز شده به‌طوریکه دانش‌آموزان و کسبه این مناطق به شدت از این وضعیت گلایه کرده و کلافه هستند.

برخی از شهروندان کرمانشاهی با تماس تلفنی با خبرگزاری از قطعی تلفن و مشکلات سرعت اینترنت در برخی از محلات شهر(جمخانه) گله‌مند شدند.
تعدادی از شهروندان و کاسبان این محله، خواهان اطلاع‌رسانی درباره زمان و برنامه دقیق قطعی تلفن شدند.
آنان گفتند، هر چند وقت یک‌بار به علت سرقت‌های کابل‌های تلفن ثابت، باید چندین بار با مخابرات تماس بگیرند که برای وصل مجدد اقدام کنند و حال از روز گذشته با وجود عدم سرقت، بدون اطلاع قبلی تلفن‌ها قطع شده است.
مدیریت یکی از آژانس‌های تاکسی این محله در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، گفت: از روز گذشته با قطع تلفن کاسبی چندانی نداشته‌ایم، جزو دوستانی که شماره همراهم را دارند کسی دیگر تماس نمی‌گیرد.
دانش‌آموزانی هم که از اینترنت مخابرات استفاده می‌کنند، از این قطعی بدون اطلاع قبلی گله‌مند بودند که نمی‌توانند برای انجام تکالیف وارد شبکه شاد شوند، البته آن‌ها جدا از قطعی تلفن از سرعت اینترنت در این محله هم گله‌مند بودند.
طی پیگیری‌های خبرنگار فارس، ماموران مخابرات در پی تماس‌های مردمی به این محله مراجعه کرده و مشکلی در اتصال کابل‌ها وجود نداشته و ظاهرا رفع خرابی از سوی مرکز مربوطه در حال پیگیری است که امیدواریم هر چه زودتر برای رفع مشکل اقدام شود تا نگرانی مردم این محله از جمله کسبه، دانش‌آموزان و دانشجویان برطرف شود.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar