فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از جان‌باختن ۳ بیمار دیگر و شناسایی 59 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار کرد: در حال حاضر 121 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
وی از شناسایی ۵۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: اکنون 28 نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه(آی سی یو) بستری هستند.
رضاعی همچنین از مرگ 3 بیمار دیگر مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در استان خبر داد و آمار کلی فوت‌شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تاکنون را یک هزار و 81 نفر اعلام کرد.
به گفته وی، تاکنون 431 نفر در سنندج، 184 نفر در سقز، 73 نفر در قروه، 70 نفر در کامیاران، 88 نفر در بانه، 63 نفر در دیواندره، 49 نفر در بیجار، 103 نفر در مریوان، 17 نفر در دهگلان و 3 نفر در سروآباد بر اثر ابتلای به کرونا جان ‌باخته‌اند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل های مرتبط دفن شده‌‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online