مهر/ فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک گفت: با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با جرایم خشن، هشت نفر از سارقان سابقه‌دار به علت ارتکاب جرایم گوناگون خشن، دستگیر شدند.

امیرعباس شهبازی، فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک در توضیح این خبر اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با مخالفان نظم عمومی، طرح شناسایی و دستگیری سارقان سابقه‌دار به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان اندیمشک قرار گرفت.
وی، امنیت شهروندان را خط قرمز نیروی انتظامی دانست و افزود: با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با سارقان مسلح و زورگیر، پلیس آگاهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی و هماهنگی مرجع قضائی، هشت نفر از سارقان سابقه‌دار و متواری را به علت ارتکاب جرایم گوناگون خشن که تحت تعقیب قضائی بودند، دستگیر کردند.
وی افزود: پلیس با رصد، پایش و کار اطلاعاتی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در طول ۴۸ ساعت گذشته دو نفر به هویت معلوم را به علت مشارکت در قتل عمد، شناسایی و دستگیری کرد.
شهبازی تصریح کرد: سه نفر سارق به عنف نیز در بازجویی‌های فنی پلیس به دو فقره سرقت به عنف در سطح اندیمشک اعتراف کردند.
وی ادامه داد: یک نفر سارق مسلح بازداشت شده و از این سارق نیز یک دستگاه خودرو که به صورت مسلحانه سرقت شده بود، کشف شد.
شهبازی عنوان کرد: در این عملیات یک نفر سارق سیم برق و منهول‌های مخابراتی و درب‌های فاضلاب شهری و همچنین یک نفر سارق منزل به همراه اموال مسروقه نیز دستگیر شدند.
وی ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب مأموران پلیس آگاهی، تصریح کرد: برای شناسایی اموال از همه مالباختگان در راستای تحویل اموال مسروقه خود دعوت شده و پس از شناسایی، اموال به آنان مسترد شد.
فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: هشت متهم بازداشتی پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
 
  
  
 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today