صدا و سیما/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در حال حاضر ۱۳۶ بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان‌های خراسان جنوبی بستری هستند که ۳۷ نفر کرونا مثبتند.

دکتر مهدی زاده، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۴ آزمایش تشخیص کرونا در  خراسان جنوبی انجام شد که مجموعا ۳۰ بیمار جدید شامل ۵ بستری و ۲۵ سرپایی شناسایی شدند.
وی افزود: از این تعداد ۸ مورد از بیرجند، ۳ مورد از فردوس، ۶ مورد از قاین، ۷ مورد از طبس، ۱ مورد از درمیان، ۳ مورد از سربیشه، ۱ مورد از سرایان و ۱ مورد از خوسف بوده است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در حال حاضر ۱۳۶ بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان‌های خراسان جنوبی بستری هستند که ۳۷ نفر کرونا مثبتند.
دکتر مهدی زاده گفت: از این تعداد ۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که خوشبخاتنه بیمار بدحال نداریم.
وی افزود: در شبانه روز گذشته موردی از فوت در بیماران کرونایی مشاهده نشد و تعداد فوتی‌های ناشی از این بیماری در خراسان جنوبی همان ۷۵۸ نفر است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در شبانه روز گذشته ۳۰ بیمار با علائم تنقسی در بیمارستان‌های استان پذیرش و در همین مدت ۲۲ بیمار شامل ۴ بیمار کرونا مثبت با حال عمومی خوب ترخیص شدند.
مهدی زاده افزود: از ابتدای شیوع کرونا تا امروز ۱۴ هزار و ۹۴۷ بیمار کرونا مثبت بهبود یافتند یا در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.
وی گفت: تا روز گذشته ۴۱ هزار و ۳۵۲ آزمایش تشخیص کرونا در خراسان جنوبی گرفته شده که منجر به شناسایی ۱۵ هزار و ۷۴۲ بیمار شد.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today