ایرنا/ جانشین فرماندهی انتظامی میاندوآب گفت: با هوشیاری ماموران انتظامی، ۶ هزار و ۶۸۰ کیلوگرم آرد توزیعی خارج از شبکه و دو هزار و ۵۶۰ کیلوگرم نهاده‌ دامی قاچاق در این شهرستان کشف شد.

فخرالدین رستم‌پور، جانشین فرماندهی انتظامی میاندوآب ابراز کرد: در راستای برخورد با اخلالگران ‌و مفسدان اقتصادی طبق اطلاع رسیده مبنی بر اینکه افرادی فرصت طلب و سودجو در شهرستان با خرید آرد و نهاده‌های دامی یارانه‌ای از نانوایان و دامداران شهرهای اطراف آن را ذخیره کرده و در فرصت مناسب با پوشش نهاده های دامی و با قیمت گزافی به فروش می رسانند، پیگیری موضوع در دستور کار انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتظامی شهرستان در این راستا موفق شدند یک دستگاه کامیون حامل آرد و نهاده‌های دامی را در یک عملیات ضربتی شناسایی و متوقف کنند.
وی بیان کرد: در بازرسی از این کامیون بیش از ۹ تن آرد توزیعی خارج از شبکه شامل ۱۷۰ کیسه ۴۰ کیلویی و دو هزار و ۵۶۰ کیلوگرم نهاده دامی(کنسانتره و سبوس) به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال را کشف و ضبط کردند.
جانشین فرماندهی انتظامی میاندوآب گفت: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
رستم پور اضافه کرد: از عموم شهروندان انتظار می رود هرگونه فعالیت غیرقانونی مخلان اقتصادی و محتکران را با پلیس مبارزه با کالا و ارز با شماره تلفن ۴۵۲۲۵۷۱۰ اطلاع دهند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today