فارس/ اولین دوره لیگ برتر قایقرانی اسلالوم یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با نائب‌قهرمانی تیم مقاومت البرز به پایان رسید.

مسابقات لیگ برتر اسلالوم مردان در یازدهم اسفندماه در دو نوبت صبح و عصر در دریاچه آزادی تهران برگزار شد. در این رقابت‌ها باشگاه‌های مقاومت البرز، آوا شهرکرد، دلفین یاسوج، تجهیزات قایقرانی سپاهان، شهرداری مراغه حضور داشتند.
شرکت‌کنندگان در مواد کایاک دوئل، کایاک یکنفره، کانوی یکنفره و اسلالوم امدادی به رقابت پرداختند.
در مسابقه دوئل کایاک بردیا پیروزنیا از مقاومت البرز، دانیال خسروی از تجهیزات ورزشی سپاهان، ماهان ادریسی از آوای شهرکرد، اول تا سوم شدند.
در کانواسلالوم محمد مهدوی نیا از دلفین یاسوج، آریا خسروی از مقاومت البرز، دانیال عموشاهی از تجهیزات ورزشی سپاهان مقام اول تا سوم کسب کردند.
در کایاک اسلالوم حسین حاتمی از مقاومت البرز جایگاه نخست و حسین بابایی ازدلفین یاسوج و علی پورمند از آوای شهرکرد به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در مسابقه اسلالوم امدادی امیرمحمد فتاح پور و محمدمهدوی نیا از دلفین یاسوج اول، ماهان ادریسی و مهدی کنارنگ از آوای شهرکرد دوم، آریا خسروی و حسین حاتمی از مقاومت البرز سوم شدند.
در پایان اولین دوره لیگ برتر اسلالوم آقایان دلفین یاسوج با ۷۰ امتیاز قهرمان و مقاومت البرز با اختلاف ۵ امتیازی رده دوم را به خود اختصاص داد و آوای شهرکرد با ۵۷ امتیاز جایگاه سوم را به‌دست آورد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday