تسنیم/ استاندار بوشهر گفت: برای تأمین میوه شب عید استان بوشهر سازمان صمت با استفاده از مباشران تاکنون اقدامات خوبی انجام گرفته و نگرانی وجود ندارد.

عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر ابراز کرد: وضعیت مشکل روغن با درایت مدیران و مسئولان برطرف و ساماندهی شد که از خدمات آنان قدردانی می‌شود.
وی، همکاری سازمان تعزیرات حکومتی در برخورد با متخلفان اقتصادی را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: گشت‌های مشترک بازرسی و نظارت با کارشناسان تعزیرات حکومتی حائز اهمیت است؛ چراکه رسیدگی به پرونده‌ها تخلف در زمان کوتاه بسیار اثربخش است.
استاندار بوشهر با اشاره به تعامل بسیار مطلوب صمت، بازرسی و تعزیرات حکومتی در گشت‌های مشترک نظارتی، بیان کرد: هدف این گشت‌ها برخورد قاطع با متخلفان و فعالیت آنان در خور تحسین است.
گراوند با بیان اینکه کسانیکه خارج از ضوابط و قانون سبب نگرانی مردم می‌شوند مورد برخورد قاطع گشت‌های بازرسی و نظارت قرار می‌گیرند، افزود: برای کالای اساسی ایام عید باید از هم اکنون برنامه‌ریزی شود تا مشکلی ایجاد نشود.
وی، پیگیری برای تامین میوه شب عید مردم را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: برای تأمین میوه شب عید استان بوشهر سازمان صمت با استفاده از مباشران تاکنون اقدامات خوبی انجام گرفته و نگرانی وجود ندارد.
استاندار بوشهر یکی از محصول مهم استان بوشهر را تولید میگوی پرورشی دانست و افزود: میگوی تولیدی و پرورشی استان بوشهر بیشتر صادر می‌شود که انتظار است فرهنگ مصرف داخلی این آبزی استان فراهم شود.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar