صدا و سیما/ ضارب متواری در درگیری پمپ بنزین یاسوج پس از ۱۵ روز تعقیب و گریز با پلیس دستگیر شد.

سردار مصطفایی، فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در درگیری ۲۹ بهمن ماه در پمپ بنزین میدان جهاد شهر یاسوج راننده ای که در حال سوخت گیری بود با ضربات قمه توسط فرد شروری به شدت مصدوم شد.
وی با اشاره به اینکه ضارب از محل متواری شد، افزود: کلیپ این درگیری به سرعت در فضای مجازی و شبکه‌ها اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشت.
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بازداشت این فرد به یک مطالبه اجتماعی تبدیل شد و به سرعت در دستور کار پلیس قرار گرفت.
مصطفایی اضافه کرد: ضارب به مدت ۱۵ روز در شهر‌های مختلف متواری و در این مدت تحت تعقیب پلیس بود که با هماهنگی و تعامل دستگاه قضایی استان شب گذشته در ارتفاعات چیتاب دستگیر شد.
معاون دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد هم با اشاره به اینکه نظم و امنیت جامعه خط قرمز دستگاه قضا است، گفت: دستگاه قضا با مخلان نظم و امنیت با قاطعیت تمام برخورد می‌کند و مجازات سنگینی در انتظار این افراد است.
مسعودی افزود: بنابر اعترافات اولیه این متهم اختلافات و درگیری‌های قبلی دلیل این درگیری بوده است و قانون برای ضارب مجازات سنگینی را اعمال خواهد کرد.
وی همچنین به انتشار دهندگان این کلیپ‌ها در فضای مجازی هشدار داد و گفت: کسانی که اقدام به انتشار این کلیپ‌ها در فضای مجازی و ایجاد رعب و وحشت در جامعه می‌کنند شناسایی و دستگیر می‌شوند و مجازات ها‌ی برای آن‌ها اعما خواهد شد.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today