روابط‌عمومی علوم‌پزشکی آبادان/ رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان سرعت گسترش ویروس کرونا در شهرستان‌های شادگان، خرمشهر و آبادان را نگران کننده اعلام کرد و گفت: ۲۲۶ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های منطقه جنوب غرب خوزستان بستری هستند.

شکراله سلمان‌زاده، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اعلام این خبر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته از ۳۸۹ نمونه آزمایش کرونا در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان ابتلای ۱۷۸ بیمار به کووید۱۹ تایید شد.
وی آمار ابتلا به کرونا در شهرستان خرمشهر را ۶۰ بیمار و بیشترین تعداد در جنوب غرب خوزستان اعلام کرد و افزود: ۴۳ بیمار هم در آبادان و ۵۰ بیمار در شادگان با این بیماری درگیر هستند.
سلمان‌زاده گفت: از موارد مثبت کرونای جدید ۱۵۳ نفر به صورت سرپایی پذیرش و خدمات درمانی دریافت کردند ضمن اینکه در روز گذشته ۴۹ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان بستری و ۳۸ نفر بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شدند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود: در ۲۴ ساعت گذشته سه بیمار کرونایی در خرمشهر جان خود را از دست دادند.
بر اساس اعلام سیدمحمد علوی، رئیس مرکز بهداشت خوزستان، شهرستان‌های شادگان، آبادان و خرمشهر در جنوب غرب خوزستان با ورود به پیک جدید کرونا، آلوده ترین و خطر خیزترین مناطق خوزستان به شمار می‌روند.

 
  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today