باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع ویروس تا کنون۱۶ هزار و ۷۱۶ کرمانی به کرونا مبتلا و دو هزار و ۵۲۱ نفر فوت کرده اند.

مهدی شفیعی، مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های واگیر و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه هم اکنون موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان ۱۰۸ مورد است، ابراز کرد: از این تعداد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان ۴۸ نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ۱۷ نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت هشت نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم دو نفر و حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان ۳۳ نفر تحت درمان هستند.
وی تعداد کل موارد بستری بر اثر ویروس کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع ویروس تاکنون را ۱۶ هزار و ۷۱۶ مورد اعلام کرد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به این که طی ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های دانشگاه‌های علوم‌پزشکی استان کرمان ۱۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است، افزود: از این تعداد، در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان ۹ مورد، حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت دو مورد و حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان پنج مورد شناسایی شده اند.
شفیعی تعداد فوتی‌های قطعی مبتلا به کووید-۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته را یک نفر اعلام کرد و گفت: یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان طی ۲۴ ساعت گذشته فوت کرده است.
وی افزود: مجموع جان باختگان قطعی کووید-۱۹ از ابتدای شیوع ویروس تاکنون به دو هزار و ۵۲۱ نفر رسیده است.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar