باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان بستری شدند.

سید علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون ۱۳۷ هزار و ۹۰۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، ابراز کرد: هشت هزار و ۷۲۵ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که هشت نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد یک نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل آران و بیدگل پنج نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۸۲ سال و حداقل سن بستری ۴۳ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته پنج بیمار جدیدمبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شده اند.
وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۶۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۴۶ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۰ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
مروجی تصریح کرد: ۹ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان توضیح داد: مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.
وی اضافه کرد: با اضافه شدن ۴۶ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۴ هزار و ۴۲۲ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today