ایرنا/ معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دلیجان گفت: سه کانون آلودگی بیماری کرونا در این شهرستان شامل خاوه، راونج و جاسب شناسایی شد.

محمدرضا یوسفی، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دلیجان با ️اعلام هشدار افزایش بیماران کووید۱۹ در هفته های اخیر در این شهرستان، اظهار کرد: شمار بیماران بستری در بیمارستان دلیجان به ۲۰ نفر رسیده است که حال چهار نفر از آنان رضایت‌بخش نیست.
وی ادامه داد: ۲ نفر از بیماران دلیجان با ویروس جهش یافته شناسایی شده ا‌ند که سابقه سفر به مشهد مقدس در روزهای گذشته را دارند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دلیجان اظهار داشت: آزمایش های سریع نشان می دهد روند انتقال بیماری به شکل خوشه ای است و آخرین مورد آن در مراسم جشنی در دهستان جاسب رخ داده است.
یوسفی، شمار فوتی های بیماران کووید۱۹ در بهمن ماه جاری را در دلیجان سه نفر عنوان کرد و گفت: ظرفیت بخش آی‌سی‌یو بیمارستان دلیجان در اختیار بیماران تنفسی کرونا قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: شناسایی نیروهای شاغل غیربومی در واحدهایی تولیدی که ممکن است در نوروز به استان هایی مانند خوزستان سفر کنند در حال انجام است.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دلیجان افزود: احتمال افزایش محدودیت ها در هفته های آتی با روند فعلی افزایش بیماران کووید۱۹ دور از انتظار نیست و شهروندان با رعایت موازین بهداشتی، استفاده از ماسک و دوری از تجمعات غیرضروری می توانند در کاهش آمار مبتلایان تاثیرگذار باشند.
  
 
 

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today