باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: قاتلان فراری شهرستان ملکشاهی که روز گذشته با اسلحه گرم مرتکب قتل شده و بلافاصله از محل متواری شده بودند دستگیر شدند.

سرهنگ دلاور القاصی مهر، فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با تلاش ماموران انتطامی شهرستان ملکشاهی و همکاری پلیس آگاهی، پلیس اطلاعات و پلیس فتا استان، قاتلان فراری که روز گذشته با اسلحه گرم مرتکب قتل شده و بلافاصله از محل متواری شده بودند دستگیر شدند.
او اظهار داشت: روز گذشته در جریان یک فقره اختلاف و نزاع در سطح شهرستان ملکشاهی، اشخاصی با سلاح گرم،۲ نفر را به قتل میرسانند و یک نفر را نیز مجروح کرده و بلافاصله ازمحل متواری می‌شوند.
سرهنگ القاصی مهر افزود: با توجه به حساسیت موضوع و در راستای مطالبه مردمی و خانواده مقتولان، دستگیری قاتلان فراری به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
او اضافه کرد: با تشکیل تیم‌های مجرب کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان و استان، قاتل و همدست وی در شهرستان ایلام شناسایی و با دستور قضائی دستگیر شدند.
سرهنگ القاصی مهر ادامه داد:تحقق این ماموریت نتیجه تلاش شبانه روزی پلیس و همکاری خوب مردم و معتمدین بود و قاتل پس از روبرو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی اعتراف و علت وانگیزه قتل را اختلافات قبلی عنوان کرد و در این خصوص اسلحه مربوطه و موتورسیکلت قاتلان نیز کشف شد.
فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان با هشدار به ارازل و اوباش و کسانی که در صدد برهم زدن نظم جامعه هستند عنوان کرد:نیروی انتظامی بدون اغماض و برابر قانون با کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را سلب کنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/