بازار/ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اهر از مسدود شدن راه ارتباطی هفت روستای این شهرستان بر اثر کولاک خبر داد.

قاسم قمری، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اهر از بازگشایی و برف‌روبی راه ۴۰ روستای شهرستان اهر خبر داد و ابراز کرد: به دنبال بارش سنگین برف که منجر به مسدود شدن راه ارتباطی روستاهای شهرستان اهر شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.
وی گفت: با وجود اتمام بارش برف؛ کولاک برف در محورهای اصلی شهرستان اهر ادامه دارد، از رانندگان تقاضا داریم حتماً تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
قمری خاطرنشان کرد: راه هفت روستای شهرستان اهر همچنان مسدوده بوده و راهداران در تلاش هستند تا راه ارتباطی روستاهای مسدود شده بر اثر بارش سنگین برف را بازگشایی کنند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اهر همچنین از امدادرسانی راهداران به ۵۰ خودروی گرفتار در کولاک شدید خبر داد، بیان کرد: شب گذشته راهداران به خودروهای گرفتار در کولاک در محورهای مواصلاتی شهرستان اهر از جمله ورزقان و تبریز امدادرسانی کردند.
وی؛ ارتفاع برف در این شهرستان را بالای ۴۰ سانتی‌متر اعلام کرد و گفت: انسداد راه‌های روستایی بر اثر تداوم کولاک شدید دور از انتظار نیست.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today