آفتاب نیوز/ امام‌جمعه اهل تسنن مهاباد، در دیدار با سید‌‌ابراهیم‌ رئیسی درخواست عفو و رأفت نسبت به برخی زندانیان کُرد را مطرح کرد که در این مورد رئیس قوه قضاییه موافقت کرد تا پس از بررسی پرونده‌ها، نسبت به آن اقدام شود.

همزمان با سفر رئیس قوه قضاییه به آذربایجان غربی، 100 نفر از زندانیان واجد شرایط این استان با تأمین رضایت شکات از زندان آزاد شدند.
رئیس سازمان زندان‌ها در مراسم آزادی صد زندانی استان آذربایجان غربی گفت: به‌زودی خانواده‌های تحت پوشش انجمن‌های حمایت دو برابر خواهند شد. حاج‌محمدی افزود: ۵۴ درصد محکومان استان شاغل هستند و چهار میلیارد و 600 میلیون ریال کمک‌های معیشتی به خانواده زندانیان اهدا می‌شود.
وی ادامه داد: زندانیان شاغل در آذربایجان غربی ماهانه ۱۹ میلیارد ریال حقوق دریافت می‌کنند.

درخواست عفو برخی از زندانیان کُرد
امام‌جمعه اهل تسنن مهاباد نیز در دیدار با سید‌ابراهیم ‌رئیسی از وی برای سفر به این شهر دعوت کرد که رئیس قوه قضاییه نیز با ابلاغ سلام به مردم مهاباد، تأکید کرد: در اولین فرصت ممکن در جمع مردم این شهر حضور خواهد یافت.
در این دیدار امام‌جمعه اهل سنت مهاباد درخواست عفو و رأفت نسبت به برخی زندانیان کُرد را نیز مطرح کرد که در این مورد نیز رئیس قوه قضاییه موافقت کرد تا پس از بررسی پرونده‌ها، نسبت به آن اقدام شود.آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today