ایرنا/ کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران از روز گذشته تاکنون در تمامی شهرستانهای خراسان رضوی گزارش شده است که بیشترین میزان آن در سبزوار با ۲۷ میلیمتر بود.

آیدا فاروقی، کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی اظهار کرد: پس از سبزوار شهرستانهای نیشابور و چناران به ترتیب با ۲۰ و ۱۳ میلیمتر بیشترین بارندگی را طی این مدت داشته اند.
وی اضافه کرد: طی این مدت میزان بارش باران در مشهد ۹ میلیمتر گزارش شده است.
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران تا عصر امروز به ویژه در نیمه شرقی استان خراسان رضوی ادامه دارد و پس از آن شاهد کاهش ناپایداری جوی در استان هستیم.
فاروقی افزود: پدیده تشکیل مه و کاهش میدان دید در ساعات پایانی امروز، شنبه‌ و صبح فردا در برخی از مناطق استان خراسان رضوی پیش بینی شده است.
وی ادامه داد: فردا آسمانی صاف و جوی پایدار همراه با افزایش دما در خراسان رضوی حاکم است.
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بیشینه دمای هوای امروز مشهد ۱۰ درجه سلسیوس پیش‌بینی شده است که نسبت به روز گذشته ۶ درجه کاهش دارد و فردا با روند افزایشی به ۱۶ درجه خواهد رسید.
فاروقی افزود: کمینه دمای هوای دیشب مشهد چهار درجه سلسیوس بود که امشب به ۲ درجه خواهد رسید و در شب‌های آینده تغییر محسوسی ندارد.
وی ادامه داد: قوچان با کمینه دمای دمای هوای یک درجه زیر صفر و سبزوار با بیشینه دمای هوای ۲۳ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستان‌های خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده اند و بیشترین شدت وزش باد طی این مدت هم در شهرستان‌ مشهد با سرعت ۶۵ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar