تسنیم/ فرمانده قرارگاه نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با بیان اینکه مرزهای خوزستان با کشور عراق برای تردد مسافران تا ۲۰ اسفندماه مسدود است، گفت: برای بعد از این تاریخ نیز تصمیم گرفته خواهد شد.

ولی‌الله حیاتی، فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان در این رابطه اظهار داشت: تست کرونا در فرودگاهها و راه آهن به شکل مستمر و روزانه گرفته شده و مسافرین پس از داشتن گواهی تست منفی کرونا اجازه سفر داده می‌شود.
وی افزود: افرادی که قصد خروج از استان چه بوسیله قطار و چه اتوبوس و هواپیما را دارند باید گواهی تست منفی کرونا را داشته باشند و در صورت نبودن اجازه خروج داده نمی‌شود.
فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: کنترل ورودی‌ها و خروجی‌های استان خوزستان از امروز شنبه تشدید می‌شود.
حیاتی بیان کرد: کنترل مرزهای خوزستان در ترددهای بازارچه‌های صادراتی نیز تشدید می‌شود و از کارگران و کارکنان بازارچه‌های مرزی نیز تست سریع کرونا گرفته می‌شود.
وی افزود: نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی و دستورات ستاد مدیریت کرونا در شهرها تشدید خواهد شد و مدیرانی که رعایت پروتکل‌ها در ادارات تحت تصدی آن‌ها به خوبی مورد توجه قرار نگرفته است، از استاندار خوزستان تذکر کتبی دریافت می‌کنند.
فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان یادآور شد: مرزهای خوزستان با کشور عراق برای تردد مسافران تا 20 اسفندماه مسدود است و برای بعد از این تاریخ نیز تصمیم گرفته خواهد شد.


آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today