باشگاه خبرنگاران/ اعضای ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر روستا مشخص شدند.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران که پیش از این حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی را به عنوان رییس ستاد انتخابات منصوب کرده بود، اکنون دبیر ستاد انتخابات و روسای کمیته‌های مالی - پشتیبانی، امنیتی - انتظامی، حقوقی و انتخابات، اطلاع رسانی، فناوری و اطلاعات را منصوب کرد.
استاندار مازندران در این احکام محمد محمدی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری را به عنوان دبیر ستاد انتخابات و رقیه صفری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری را به عنوان عضو و رییس کمیته مالی و پشتیبانی انتخابات ۱۴۰۰ منصوب کرد.
وی برای علی شیرازی مدیرکل امنتیی و انتظامی استانداری را عنوان عضو و رییس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد انتخابات، عزت الله هاشم زاده، مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته حقوقی انتخابات حکم صادر کرد.
حسین زادگان همچنین عباس شکیبافر، مدیر کل حراست استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس کمیته حراست و استعلامات، عباس مهدوی، مدیرکل روابط عمومی را به عنوان عضو و رییس کمیته اطلاع رسانی، ابوذر قربانی، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس کمیته فناوری اطلاعات و مجتبی فاطمی، مدیرکل ثبت احوال مازندران رابا حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب کرد.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today