ایرنا/ کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌غربی گفت: شهرستان پیرانشهر با ۴۳ میلی‌متر بارندگی، در ۷۲ ساعت گذشته پربارش ترین شهر استان بود.

مهدی کریمی، کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌غربی ابراز کرد: شهرستان‌های ارومیه، اشنویه و نقده به ترتیب با ۳۵، ۳۰ و ۲۳ میلی‌متر بارش بیشترین میزان بارندگی های سه روز گذشته را داشتند.
وی با بیان اینکه شهرستان چالدران نیز شهر پر بارش استان از نظر بارندگی برف بود، گفت: ارتفاع برف در این منطقه تا دیروز، جمعه به ۱۵ سانتیمتر رسید.
کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌غربی ادامه داد: سامانه بارشی از استان خارج شده و جوی آرام و بدون پدیده تا روز دوشنبه برای آذربایجان‌غربی پیش بینی می‌شود.
وی افزود: هر چند کاهش دمای سه تا پنج درجه‌ای در استان از روز پنجشنبه وجود داشت، ولی از روز شنبه تغییرات دمایی نخواهیم داشت.
کریمی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان چالدران با دمای منفی ۶ درجه سانتی‌گراد سردترین شهر استان بود و دمای مرکز استان نیز به منفی سه درجه سانتی‌گراد در سردترین ساعت رسید.
وی با اشاره به ورود موج جدید بارشی به استان از روز دوشنبه، افزود: نقشه ها بیانگر این است که این موج فعالیت چندان پر بارشی نخواهد داشت.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today