ایرنا/ مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از آغاز نظارت بر میدان میوه و تره بار و بازار آن در استان خبر داد.

احمد جمالوندی، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام روز شنبه اظهار داشت: این بازدید در راستای تثبیت قیمت ها و کنترل بازار با حضور جانشین دادستان، نماینده تعزیرات حکومتی، بازرسان صمت و معاون صنعت، معدن و تجارت انجام گرفت،
وی افزود: همچنین در راستای نظارت بر بازار در آستانه سال نو گشت های ویژه محسوس تر و بیشتر خواهد شد تا احجافی در حق مردم صورت نگیرد.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام تاکید کرد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از گران فروشی و کم فروشی بلافاصله پرونده تعزیراتی برای افراد متخلف تشکیل می شود.
جمالوندی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت مردم و بازاریان ابراز امیدواری کرد با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده میوه شب عید مردم نیز خریداری، تامین و ذخیره سازی شده و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.
وی اضافه کرد: سیب و پرتقال مورد نیاز مردم در قالب میوه شب عید از ۲۵ اسفندماه در ۲۰ مرکز فروش  عرضه خواهد شد و مراکز توزیع میوه شهرستان ها نیز تعیین شده اند.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام ابراز امیدواری کرد با نظارت و کنترل قیمت ها مردم مشکلی در زمینه تامین کالاهای اساسی نداشته باشند.
بر اساس اعلام معاونت اقتصادی حدود ۴۰۰ تن سیب و پرتقال با قیمت اعلامی ستاد تنظیم بازار کشور برای میوه شب عید مردم ایلام تامین و ذخیره سازی شده است.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/