فارس/ استاندار البرز با اشاره به اينکه داوطلبان ثبت‌نام خود را به روزهاي آخر موکول نکنند، گفت: پس از ثبت نام، مشخصات افراد در پايان هر روز به مراجع ۴گانه اعلام شده و ۱۰ روز براي استعلام فرصت دارند.

عزيزاله شهبازي، استاندار البرز با اشاره به اينکه ۱۳ هيأت اجرايي در حوزه‌هاي انتخابيه البرز تشکيل شده و ۷ هيأت باقي مانده نيز بزودي تشکيل مي‌شود، گفت: از روز ۲۰ اسفند ماه بر اساس دستور وزير کشور ثبت نام در البرز نيز آغاز شده و تا به امروز اين روند بدون هيچ گونه مانعي به خوبي طي شده است.
وي با بيان اينکه حضور گسترده داوطلبان براي ثبت نام فضاي انتخابات را پرشور تر خواهد کرد، ادامه داد: بهتر است داوطلبان، ثبت نام را به روزهاي آخر موکول نکنند.
شهبازي با اشاره به بيانات اخير مقام معظم رهبري در خصوص حضور مردم پاي صندوق‌هاي رأي، اظهار کرد: پس از ثبت نام، مشخصات افراد در پايان هر روز به مراجع ۴گانه اعلام شده و ۱۰ روز براي استعلام فرصت دارند.
استاندار البرز افزود: اکنون هيچ کس تا موعد مقرر اجازه تبليغات ندارد همچنين اعضاي فعلي شوراها نيز اجازه استفاده از امکانات شوراهاي شهر و روستا را ندارند و در اين رابطه هر گونه تخلفي رصد مي‌شود؛ بايد شرايط به صورت عادلانه براي نامزدهاي انتخابات مهيا شود از اين رو به جد درصدد تحقق اين امر هستيم.
وي گفت: سلايق مختلف سياسي کانديداهاي خود را معرفي مي‌کنند و اميد است با توجه به اين روند تمامي احزاب و گروه‌هاي سياسي قانوني پرشور تر از گذشته پاي صندوق‌ها حاضر شوند؛ ما نيز بعنوان برگزار کنندگان انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا قانون را مد نظر داريم و به طور قطع در چارچوب قانون عمل مي‌کنيم.
شهبازي حضور پرشور مردم پاي صندوق‌هاي رأي را زمينه ساز توسعه و پيشرفت کشور دانست و يادآور شد: به دليل وجود بيماري کرونا، امسال تدابيري اتخاذ شد که ثبت نام ها به صورت حضوري و مجازي انجام شود.
به گفته استاندار البرز ۳ هزار صندوق راي در البرز براي اخذ آراي مردم در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا پيش بيني شده است.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday