ايرنا/ معاون عمليات فرماندهي نيروي انتظامي استان قزوين گفت: تاکنون ۴۴ نفر در سطح استان براثر حوادث چهارشنبه آخر سال مصدوم شده اند که از اين تعداد ۲ نفر خانم هستند.

سرهنگ ابوالفضل قلي پور معاون عمليات فرماندهي نيروي انتظامي استان قزوين روز يکشنبه در نشست هماهنگي اقدامات پيشگيرانه در خصوص چهارشنبه آخرسال، اظهار کرد: وظيفه ذاتي نيروي انتظامي، خدمت رساني به مردم است و پليس مخالف شادي مردم نيست اما با هرگونه رفتار مخاطره آميز برخورد مي‌کند.
وي با اشاره به کشف يک ميليون و ۵۰۰ هزار مواد محترقه در سطح استان، اظهار داشت: پليس، تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا مردم، چهارشنبه آخر سال را با امنيت کامل سپري کنند و کمترين ميزان خسارات و آسيب ها را در اين روز شاهد باشيم.
قلي پور از اجرايي شدن طرح ترافيک در روز چهارشنبه آخر سال خبر داد و افزود: به همين منظور نامه‌اي به دستگاه‌هاي مربوط در خصوص ممنوعيت تمامي فعاليت‌هاي عمراني در چهارشنبه آخر سال ارسال‌ شده است و هر دستگاهي بايد نسبت به تعيين کشيک در اين روز اقدام نمايد.
اين مسوول انتظامي افزود: همچنين هماهنگي با مراکز درماني، اورژانس و آتشنشاني انجام شده است تا در مواقع ضروري با آمادگي کامل حضور داشته باشند و به صنوف هم تذکرات لازم را داده ايم تا از فروش لاستيک مستعمل و فرسوده به جوانان يا نوجوانان اجتناب کنند.
وي با اشاره به برخورد با فروشندگان مواد محترقه در سطح شهر، افزود: با کساني که در حوزه خريد و فروش مواد محترقه غيرمجاز فعاليت دارند برخورد قانوني مي‌شود و لازم است خانواده‌ها نيز، فرزندان خود را از عواقب خطرناک استفاده از مواد محترقه آگاه کنند.

آخرين خبر قزوين در اينستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today