باشگاه خبرنگاران/ معاون امور عمراني استانداري خوزستان گفت: موضوع انتقال ساکنان مناطق پرخطر شهرستان آغاجاري مسئله مهمي است که با جديت در دست پيگيري است.

فاضل عبيات، معاون امور عمراني استانداري خوزستان در حاشيه نشست بررسي مشکلات شهرستان‌هاي بهبهان و آغاجاري با اشاره به محدوده ۲۹ هکتاري بافت فرسوده و ناکارآمد شهري اين شهرستان اظهار کرد: موضوع انتقال ساکنان مناطق پرخطر شهرستان آغاجاري مسئله مهمي است که با جديت در دست پيگيري بوده و به‌همين منظور زمين موردنياز براي جابجايي اهالي اين مناطق به تصويب رسيده است و در آينده کار ساخت واحد‌هاي مسکوني استاندارد آغاز خواهد شد.
او افزود: مجموعه مديريت ارشد استان در آينده نزديک به منظور بررسي شرايط سکونتگاه‌هاي پرخطر آغاجاري به صورت ميداني از اين شهرستان بازديد خواهد داشت.
عبيات با بيان اينکه طي يک ماه آينده پيمانکار مربوطه براي تکميل سالن مسافري فرودگاه بهبهان انتخاب خواهد شد تا بعد از تکميل اين طرح، شاهد فعاليت اين فرودگاه باشيم، اظهار داشت: پروژه ۲ خطه جاده اصلي اين شهرستان در حال فعاليت است که با تامين اعتبارات لازم، روند تکميل اين پروژه تسريع مي‌يابد.
معاون امور عمراني استانداري خوزستان تصريح کرد: با اقدامات صورت گرفته نيز بهره برداري از ۲ بلوک جديد بيمارستان حضرت، ولي عصر(عج) بهبهان نيز در دستور کار قرار گرفته و به زودي ارائه خدمات رساني به شهروندان از طريق اين بخش‌هاي بيمارستان آغاز مي‌شود.
اين مقام مسئول در ادامه با اشاره به مشکلات زيرساخت‌هاي مربوط به مخابرات در شهر‌هاي بهبهان و آغاجاري گفت: با توجه به شرايط تحصيلي دانش آموزان(برگزاري کلاس‌هاي آنلاين) در برخي موارد آنتن دهي، کيفيت اينترنت تلفن همراه و همچنين تلفن ثابت با مشکلاتي روبه‌رو است که تا زمان بهبود خدمات تلفن ثابت در اين مناطق، به ساکنان سيم کارت‌هايي عرضه مي‌شود که هزينه خدمات آن‌ها معادل هزينه خطوط تلفن ثابت خواهد بود.
عبيات در پايان يادآور شد: به منظور رفع بخشي از اين مشکلات با اقداماتي که طي ۲ ماه آينده صورت مي‌گيرد، پوشش آنتن دهي در اين مناطق از شرايط بهتري برخوردار مي‌شود.


آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today