تسنیم/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در حکمی حجت‌الاسلام حمید رفیعی را به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی خراسان شمالی منصوب کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور امروز در آیین تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات خراسان شمالی اظهار کرد: استان خراسان شمالی به لحاظ کار فرهنگی و تبلیغی استان مهمی است که سازمان تبلیغات به طور کامل و قوی پشتیبان کار فرهنگی و تبلیغی در خراسان شمالی است‌.
وی با تاکید بر اینکه باید سرمایه‌های داخلی خود را به طور عالی روایت و به‌ تصویر بکشانیم افزود: در حال حاضر ریشه‌ای‌ترین جهاد جهاد امید است چرا که دشمن درصدد این است که جامعه را ناامید سازد و ما باید به جامعه امید و صبر القا کنیم.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه یکدیگر را باید به صبر سفارش کرده و از هم مراقبت کنیم، خاطرنشان کرد: آنچه که در حال حاضر کار ما را در تبلیغ، تبیین و در نبرد روایت‌ها پیش می‌برد آنی است که مقام عظمای ولایت فرمودند و آن هم دعوت یکدیگر به صبر و مراقبت از هم در این حوزه است.
قمی با تاکید بر اینکه خراسان‌شمالی باید پیش‌قراول کار جهادی، تبلیغی و دینی در کشور باشد اضافه کرد: هر چند مشکلات زیادی در جامعه حکم‌ فرما شده اما برای هر مشکلی راه چاره وجود دارد، امروز در وسط نبرد هستیم که باید با کار تبلیغاتی مشکلات را برطرف کنیم.
در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین خادمی تقدیر به عمل آمد و حجت‌الاسلام رفیعی به عنوان رئیس سازمان تبلیغات خراسان شمالی معرفی شد.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today