باشگاه خبرنگاران/ ثبت نام از داوطلبان برای حضور در انتخابات شورا‌های اسلامی روستا و تیره‌های عشایری همزمان با سراسر کشور از ساعت ۸ صبح امروز در استان هرمزگان آغاز شد.

ثبت نام از داوطلبان برای حضور در ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی روستا و تیره‌های عشایری همزمان با سراسر کشور از ساعت ۸ صبح امروز در استان هرمزگان آغاز شد و به مدت یک هفته(تا ۲۲ فروردین) نیز ادامه خواهد داشت.
علی رئوفی، رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: اصل و کپی کارت ملی، کپی همه صفحات شناسنامه، یک قطعه عکس، مدرک تحصیلی و گواهی نداشتن سوء پیشینه معتبر از جمله مدارک لازم برای نام نویسی در انتخابات شورا‌های اسلامی روستا و تیره‌های عشایری است.
وی با اشاره به اینکه حداقل سن داوطلبان باید ۲۵ سال باشد، افزود: داوطلبان در روستا‌های زیر ۲۰۰ خانوار جمعیت باید حداقل سواد خواندن و نوشتن داشته باشند و در روستا‌های بالای ۲۰۰ خانوار نیز داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم الزامی است.
رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: داوطلبان می‌توانند از طریق سایت وزارت کشور، دفاتر پیشخوان و مراجعه حضوری به بخشداری‌ها نام نویسی کنند.
ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today