باشگاه خبرنگاران/ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم با توجه به شیوع کرونا از پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان فرقانی خبر داد.

دکتر محمود پرهام،معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم امروز در جلسه ستاد پیشگیری، کنترل و مبارزه با کرونا ویروس گفت: با توجه به افزایش تعداد بیماران کرونا جلسات متعددی برگزار شده است و علاوه بر بیمارستان امیرالمومنین(ع)، بیمارستان کامکار نیز به چرخه پذیرش بیماران مبتلا به کرونا اضافه شد.
او افزود: از امروز بیمارستان فرقانی نیز بار دیگر به چرخه پذیرش بیماران بستری کرونا اضافه می شود تا بتوانیم به بیماران خدمات رسانی مطلوب داشته باشیم.
پرهام عنوان کرد: جلسه ای با روسای بیمارستان ها داشتیم و مقرر شد تا بخشی از نیروها آزاد و در اختیار بیمارستان های کرونایی قرار گیرد.
او ادامه داد:همچنین سی سی یوهایی(بخش مراقبت های ویژه) که نیاز است تبدیل به آی سی یو شوند، اقدامات لازم انجام  شده است و برنامه ریزی ها در دستور کار قرار گرفت.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم در پایان با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت:در صورتی که آمار فزاینده و سیر کرونا همچنان صعودی باشد، از دیگر بیمارستان ها نیز برای بستری بیماران استفاده خواهیم کرد.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday