ایرنا/ فرماندار اسفراین گفت: یک مجلس عروسی در یکی از روستاهای این شهرستان، دوشنبه شب به دلیل بی توجهی به مصوبات ستاد مقابله با کرونا با حکم قضایی تعطیل شد.

مهدی کرامتی، فرماندار اسفراین اظهار کرد: این مجلس عروسی پرازدحام و بدون رعایت رعایت پرتکل های بهداشتی در روستای سنجبینی از توابع بخش مرکزی شهرستان اسفراین در حال برگزاری بود که با حکم قضایی دادستان عمومی و انقلاب و همراهی نیروی انتظامی تعطیل شد.
وی اضافه کرد: صاحبان این مجلس عروسی و نوازدگان آن که باعث ازدحام جمعیت شدند نیز به مراجع قضایی برای برخورد قانونی معرفی شدند.
فرماندار اسفراین بیان کرد: صاحبان این مجلس عروسی، علاوه بر نقض مصوبات ستاد کرونا برای شهرهای نارنجی  که در آن برگزاری هرگونه اجتماع به خصوص عروسی ممنوع است،با زیر پا گذاشتن پروتکل‌های بهداشتی سبب اجتماع زیاد مردم شدند که می تواند خطر ابتلا به ویروس کرونا را افزایش دهد.
کرامتی افزود: با توجه به تغییر رنگ شهرستان از زرد یا خطر متوسط به نارنجی یا پرخطر کرونایی با شروع اعمال محدودیت های هوشمند ویژه شهرهای نارنجی، تالار های پذیرایی تعطیل و برگزاری مجالس عروسی در روستاها نیز ممنوع است.
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today