مهر/ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به حمایت خوب مردم از طرح اکرام ایتام در استان قزوین گفت: با حمایت خیرین هیچ یتیمی در قزوین بدون حامی نیست.

مهرعلی حق گویان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام در استان قزوین اظهار کرد: استقبال بسیار خوبی در استان قزوین از این طرح صورت گرفته و به مدد این استقبال امروز با قدرت میگوییم که هیچ یتیم بدون حامی در استان قزوین وجود ندارد.
وی افزود: هیچ محدودیتی در انتخاب ایتام و حتی انتخاب میزان حمایت آنها از این ایتام وجود ندارد و حامی می‌تواند با انتخاب خود یتیم مورد نظر را برگزیده و میزان حمایت خود را نیز بدون محدودیت و اعمال نظر سازمان انجام دهد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی اضافه کرد: در حال حاضر هزار و ۵۳۶ یتیم در استان قزوین تحت حمایت و پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند که ۶۸۰ نفر از آنها پسر و بقیه آنها دختر هستند.
وی افزود: این در حالی است که ۱۷ هزار و ۸۷۷ خیر از این ایتام در استان قزوین حمایت می‌کنند و با حمایت همین تعداد حامی در یازده ماهه پایانی سال ۹۹ بیش از ۱۱ میلیارد و ۸۷۴ میلیون تومان حمایت از آنها صورت گرفته است.
حق گویان با تاکید بر اینکه از این میزان کمک حدود هفت میلیارد تومان نقدی و مابقی غیرنقدی بوده است بیان کرد: سرانه کمک دریافتی فرزندان ایتام از سوی حامیان بیش از ۷۰۲ هزار تومان در استان است.
وی ادامه داد: متوسط کمک حامیان در استان بیش از ۶۰ هزار تومان است و امیدواریم با مشارکت خیرین افزایش یابد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در پایان یادآور شد: امیدواریم با همراهی خیرین و دستگاه‌ها و نهادهای استانی سطح خدمات رسانی به جامعه هدف در سال جدید افزایش یابد.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today