فارس/ رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج ضمن انتقاد از ادامه فعالیت رستوران‌ها در روزهایی که وضعیت کرونا قرمز است، گفت: به نظر می‌رسد پارک‌ها و بوستان‌ها آخرین مکانی باشند که در شرایط قرمز کرونایی تعطیل می‌شوند.

پیمان بضاعتی‌پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج اظهار کرد: با نظر شخصی بر این باور هستم که پارک‌ها و بوستان‌ها با توجه به اینکه در فضا بسته قرار ندارند با رعایت پروتکل بهداشتی آخرین مکانی باید باشد که تعطیل شود و رفت و آمد در پارک‌ها با رعایت موارد بهداشتی انجام می‌شود.
وی تصریح کرد: در حالی که رستوران‌ها و مکان‌های سرپوشیده باز هستند و فعالیت خود را ادامه می‌دهند، تعطیلی پارک‌ها که مکانی باز و مساحت بالایی دارد ضروری به نظر نمی‌رسد.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج
در خصوص تغییر وضعیت نیروهای فضای سبز استان، بیان کرد: در این مورد با شهرداری صحبت‌های صورت گرفته که در صورت تصمیم‌گیری شهرداری به آن عمل خواهیم کرد.
بضاعتی در رابطه با نارضایتی افرادی برای پل‌های عابر پیاده که بحث تجاری و بازرگانی دو طرف پل پوشانده می‌شود، افزود: طبق آیین‌نامه و دستورالعمل این بنرهای باید تیم متر با سطح پل فاصله داشته باشند تا رفت و آمد عابرین پیاده قابل مشاهده باشد و این موضوع همواره رعایت شده است.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday