صدا و سیما/ فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری سارق طلاجات در شهرستان هلیلان به ارزش پانزده میلیارد و دویست میلیون ریال خبر داد.

سردار دلاور القاصی مهر، فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار داشت: به دنبال به سرقت رفتن چندین قطعه طلا از  یک منزل مسکونی در یک از محلات شهرستان هلیلان، بررسی موضوع با هدف کشف سرقت در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در محل وقوع سرقت و با بررسی‌های تخصصی، ردپای یک سارق حرفه‌ای را در رابطه با سرقت به وقوع پیوسته شناسایی و پس از هماهنگی قضائی او را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه در بازرسی‌های اولیه از منزل متهم ۲ قبضه سلاح شکاری ومقدار یک کیلو و ۲۰۰ گرم طلاجات کشف شد، خاطر نشان کرد: سارق در بازجویی‌های تخصصی به جرم ارتکابی اعتراف و با تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
سردار القاصی مهر با اشاره به اینکه ارزش ریالی طلا‌های مکشوفه توسط کارشناسان پانزده میلیارد و دویست میلیون ریال برآورد شده است، گفت: پلیس در راستای حفظ اموال شهروندان با سارقان هیچگونه مماشاتی نخواهد داشت و برابر قانونی برخورد خواهد کرد.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/