ایرنا/ مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: متخلفان صنفی در ایام نوروز ۱۴۰۰ در استان به پرداخت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه در حق دولت محکوم شدند.

هوشنگ محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین اظهار کرد: در این مدت ۳۳۲ پرونده تخلف صنفی از جمله با موضوع گران فروشی از سوی شعب تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قرار گرفت.
این مسوول همچنین گفت: طرح تسهیل کسب و کار نوروز ۱۴۰۰ سازمان تعزیرات حکومتی که از ۱۵ اسفندماه سال گذشته با همکاری دستگاه های نظارتی همچون وزارت صنعت، معدن و تجارت، نیروی انتظامی، دامپزشکی، وزارت بهداشت و سایر سازمان های ذیربط آغاز شده بود چهاردهم فروردین ماه سال جاری پایان یافت.
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین افزود: در این طرح ۸۱ تیم گشت مشترک به واحدهای صنفی اعزام و علاوه بر ۳۲۲ پرونده در خصوص کالا و خدمات، پنج پرونده در حوزه قاچاق کالا و پنج پرونده در حوزه بهداشت،دارو و درمان تشکیل و مورد رسیدگی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با توجه به شعار امسال و اینکه هدف اجرای این طرح پیشگیری از تخلفات و تسهیل کسب و کار بوده بیشتر واحد های متخلف با دریافت تذکر و اصلاح موارد تخلف مانع زدایی شدند. 
محمدی اظهار داشت: با توجه به پیش رو بودن ماه مبارک رمضان، فعالیت گشت های مشترک با همراهی سایر دستگاه های نظارتی با رویکرد پیشگیری و برخورد با تخلفات به ویژه در صنوف مرتبط با مایحتاج مردم برای ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today