فارس/ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران گفت: با توجه به نزدیکی به ماه مبارک رمضان، کنترل و نظارت بر عرضه و توزیع مرغ به عنوان حقوق عامه در دستور کار تمامی دادستان‌ها قرار گرفته است.

محمد کریمی دادستان مرکز مازندران پیش از ظهر امروز با اشاره به نظارت دقیق بر بازار اقلام اساسی به ویژه مرغ اظهار کرد: صرف‌نظر از سازمان تعزیرات حکومتی با عنایت به اینکه مرغ جزو کالاهای اساسی و ضروری شهروندان بوده و با توجه به نزدیکی به ماه مبارک رمضان، کنترل و نظارت بر عرضه و توزیع مرغ به عنوان حقوق عامه در دستور کار تمامی دادستان‌ها قرار گرفته است.
وی همچنین تاکید کرد: علاوه بر برخورد با واحدهای صنفی متخلف، در صورت احراز ترک فعل و عدم نظارت از سوی مدیران متولی، برای متخلف این بخش نیز پرونده قضایی حسب دستورالعمل ابلاغی رئیس قوه قضائیه تشکیل خواهد شد.
دادستان ساری اضافه کرد: شهروندان گرامی در صورت برخورد با گران‌فروشی از سوی واحدهای صنفی و فروشگاه‌های مرغ، گزارش و شکایت خود را از طریق سامانه ۱۲۴ جهت برخورد قانونی اعلام و پیگیری کنند، در صورت عدم برخورد قانونی با تخلفات، مراتب را به دادستان شهرستان خود اطلاع دهند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today