روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان سمنان/ جمعی از روحانیون سمنان با حضور در مرکز انتقال خون امام رضا(ع) سمنان خون اهدا کردند.

جمعی از روحانیون سمنان با حضور در پایگاه انتقال خون امام رضا(ع) سمنان خون اهدا کردند.
طی این اقدام حسنه حجت الاسلام فامیلی مسئول دفتر رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان سمنان گفت: این دومین پویش اهدای خون روحانیون سمنان است که با هدف تکمیل ذخایر خون و کمک به هم نوعان انجام می شود.
محمد حسن رستمیان مدیر حوزه علمیه استان سمنان نیز با حضور در این حرکت خداپسندانه، ضمن بازدید از بخش های مختلف پایگاه امام رضا(ع) سمنان و قدردانی از زحمات مجموعه کادر انتقال خون استان سمنان، در رابطه با انگیزه طلاب و روحانیون استان از این حرکت اظهار کرد: لازم است با توجه به وظیفه شرعی و حس انسان‌دوستی، به یاری همنوعان خود آمده و کمک کنیم روند درمانی بیماران مختل نگردد، لذا از مردم می خواهیم که مثل همیشه در این صحنه حاضر شوند و نسبت به اهدای خون اقدام کنند.
در پایان دکتر وحید بغدادی مدیرکل انتقال خون استان، ضمن قدردانی از روحانیون سمنان بابت این اقدام حسنه، افزود: با توجه به درپیش رو بودن ماه مبارک رمضان پایگاه های انتقال خون استان، در ساعات بعد از افطار نیزآماده پذیرش اهداکنندگان خون خواهند بود.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today