باشگاه خبرنگاران/ طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۷۳ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی چهارمحال و بختیاری مراجعه داشته اند.
 
مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیان داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۹۷۳ بیمار با علائم بالینی مشکوک به ویروس کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۱۰۴ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
او افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۵۲ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید_۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد. 
شیرانی اضافه کرد: هم اکنون ۲۹۷ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۲۶ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.
او ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته، چهار مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۸۲۰ نفر رسید.
شیرانی گفت: هم اکنون ۳۴ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday