ایرنا/ فرماندار خرم‌آباد گفت: مشاغل گروه شغلی ۲، سه و چهار با توجه به سیر صعودی ویروس کرونا در این شهرستان از امروز سه‌شنبه تعطیل شد.

جعفر طولابی،  فرماندار خرم‌آباد روز سه‌شنبه در جلسه فوق العاده ستاد کرونای شهرستان خرم آباد بیان داشت: به طور یقین باید فعالیت کسبه و بازاریان تعطیل شود و مانند گذشته، انسجام و هماهنگی خوبی با واحدهای صنفی صورت گیرد تا نسبت به تعطیلی و اعمال محدودیت ها اقدام شود.
وی اظهار داشت: با توجه به تغییر وضعیت خرم‌آباد از نارنجی به قرمز، آمار ابتلا ، بستری و فوتی در این شهرستان سیر صعودی دارد و تعداد بستری های روزانه به بیش از ۷۰ نفر رسیده است که این سیر صعودی در روزهای آینده بیشتر و نگران کننده خواهد شد.
طولابی ادامه داد: ایجاد حساسیت برای مردم با اطلاع‌رسانی دقیق بسیار ضروری است تا شهروندان بهتر موضوع را درک و برای حفظ سلامت خود و خانواده شان با مسئولان همکاری کنند تا محدودیت‌ها به شکل صحیحی اجرا شود.
فرماندار خرم‌آباد با بیان اینکه محدودیت ها باید با شدت و قوت بیشتری اجرایی شود اظهار داشت: شهرداری باید با بسیج امکانات، پارک‌ها، آرامستان‎ها و فعالیت دستفروشان و مراسم عروسی و عزا را تعطیل کند و راهنمایی و رانندگی نیز در خصوص اعمال جرایم خودروهای متخلف همکاری جدی داشته باشد.
طولابی درباره مبادی ورودی و خروجی شهر نیز گفت: ورود خودروها با پلاک غیربومی به داخل شهر و خروج خودروها با پلاک بومی ممنوع است و منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا سه بامداد به قوت خود باقی است.
فرماندار خرم‌آباد افزود: با توجه به اینکه ممکن است برخی روستاهای شهرستان از نظر آمار کرونا در وضعیت صعودی قرار گیرند، باید آمادگی قرنطینه کردن آنها را داشته باشیم.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy