مهر/ نماینده مردم خاش، کورین، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم برخورد با اخلال‌گران بازار، گفت: صف‌های طولانی خرید در شأن مردم ما نیست.

اسماعیل حسین زهی، نماینده مردم خاش، کورین، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم شهرستان خاش از صف‌های طولانی مرغ و نان در این شهرستان گله‌مند هستند که می‌طلبد برخورد بدون اغماض با خاطیان و کسانی که باعث اخلال در تأمین مایحتاج مردم از جمله مرغ شده‌اند در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
وی افزود: تغییر شیوه توزیع و نظارت سلیقه‌ای و سلب مسئولیت نهادهای متولی هیچگاه موجب حذف صف‌ها و کنترل توزیع نمی‌شود، بلکه باید تدابیری جدی تر از طریق مجاری قانونی و امنیتی در این خصوص اتخاذ شود.
نماینده مردم خاش، کورین، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: صف‌های گسترده نان با افزایش سهمیه آرد و ساعت پخت نانوایی‌ها رفع می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه سازمان تعزیرات حکومتی باید به این موضوعات ورود کرده و با متخلفان برخورد کند، تصریح کرد: معضلات مطرح شده از سوی مردم در تأمین مرغ با وجود تعداد زیاد واحدهای تولید کننده مرغ پذیرفتنی نیست.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today