ایرنا/ رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به تغییر رسته نان‌روغنی‌پزها و قرار گرفتن این صنف زیرمجموعه اتحادیه قنادان، گفت: واحدهایی که در این استان در خواست تغییر رسته داده اند، چنانچه دوباره اقدام به پخت نان روغنی کنند، تخلف محسوب شده و برابر قانون برخورد خواهند شد.

غلامرضا بابایی، رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه واحدهای پخت نان روغنی باید نسبت به تغییر رسته خود به نان سنگک یا بربری در این استان اقدام کنند، اظهار کرد: در آذربایجان‌غربی پنج هزار و ۹۵ واحد نانوایی فعال وجود دارد که از این تعداد ۷۵۰ واحد نان روغنی هستند.
وی اضافه کرد: در کنار واحدهایی که در تولید و عرضه نان روغنی فعال خواهند بود، برای دسترسی مردم منطقه به نان سنگک و بربری نانوایی هایی با این فعالیت ایجاد می شود.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی بیان کرد: پیش بینی می شود با این کار، حداقل برای یک هزار و ۵۰۰ نفر فرصت شغلی جدید ایجاد شود.
بابایی با اشاره به رسیدگی سریع به شکایات مردمی در حوزه های مختلف به ویژه نانوایی ها در آذربایجان غربی، افزود: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موارد را از طریق سامانه شبانه روزی ۱۲۴ ستاد خبری سازمان یا با مراجعه حضوری با ما در میان بگذارند تا در کمترین زمان مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today