باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان بستری شدند.

سیدعلیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان این که تاکنون ۱۵۰ هزار و ۶۲۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۹ هزار و ۲۱۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۳۵ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد ۶ نفر اهل توابع منطقه کاشان، یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل محلات و ۲۷ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۹۸ سال و حداقل سن بستری ۱۷ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل شش بیمار جدید بستری شده است.
مروجی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۱۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۱۹۸ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۰ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
وی تصریح کرد: ۲۲ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۲۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و دو نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان توضیح داد: مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.
مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۹۹ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۶ هزار و ۵۲۳ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today