ایرنا/ رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان اردبیل از متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران از فروردین ماه سال جاری خبر داد.

غلامحسین آگاهی، رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه فاصله مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی با سایر صندق‌ها برطرف شده است، گفت: نسبت به فروردین سال ۹۸ افزایش چشمگیری در حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان این سازمان شاهد هستیم.
وی با بیان اینکه با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی شاهد ارتقای هر چه بیشتر خدمات تامین اجتماعی به جامعه هدف خواهیم بود، اظهار کرد: بازنشسته حداقلی بگیری که ۳۰ سال خدمت کرده و حقوقش یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است، در فروردین جاری با احتساب یک همسر و دو فرزند حدود چهار میلیون و ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان دریافت خواهد کرد.
وی افزود: برای مستمری‌بگیری که بیش از ۳۰ سال سابقه بیمه‌پردازی داشته این رقم مقداری بیشتر و برای کسانی که کمتر از ۳۰ سال سابقه بیمه‌پردازی داشته کمتر خواهد شد.
رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه امسال سازمان تامین اجتماعی به موقع نسبت به افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران اقدام کرده است، تصریح کرد: افزایش ناشی از مرحله دوم متناسب‌سازی حقوق  بازنشستگان تامین اجتماعی در فیش حقوق فروردین اعمال خواهد شد.
وی افزود: با تلاش همکاران در شعب استان، طی چند روز آینده احکام نهایی بازنشستگان صادر و واریز حقوق با زمان‌بندی معمول و مشابه ماه‌های گذشته پرداخت خواهد شد.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today