باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری سارقان خشن در این استان، خبر داد.

حسین ترکیان، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: در پی شکایت خانمی مبنی بر اینکه شخص ناشناسی به زور وارد منزل وی شده و پس از ضرب و شتم او گرنبند طلای او به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال را سرقت کرده و متواری شده است موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.
وی افزود: تحقیقات بر روی این پرونده در حال انجام بود که شکایت‌های مشابه دیگری از سوی سه نفر دیگر از شهروندان نیز واصل شد و اطلاعات به دست آمده از مال باختگان نشان داد که کارآگاهان با باندی از سارقان خشن روبرو هستند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: کارآگاهان به سرعت تمام امکانات، توان و ظرفیت خود را به کار گرفته و با رصد هوشمند سارقان سابقه دار، به کارگیری شیو‌های خاص علمی و پلیسی و گسترش چتر اطلاعاتی خود سرانجام سرنخ‌هایی از محل‌های تردد و سکونت سارقان که از افراد سابقه دار بودند را بدست آوردند.
ترکیان تصریح کرد: پس از آن کارآگاهان طی هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی ضربتی مخفیگاه متهمان را به محاصره خود در آورده و در حالی که این افراد از حضور پلیس غافلگیر شده بودند قبل از اینکه بتوانند فرصت فرار پیدا کنند آن‌ها را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان افراد کهنسالی که به تنهایی زندگی می‌کنند را شناسایی کرده و در فرصتی مناسب به زور وارد منزل آن‌ها شده و اموالشان را به سرقت می‌بردند، گفت: با اعتراف سارقان، مالخر اموال مسروقه نیز شناسایی و در عملیاتی جداگانه دستگیر شد.
ترکیان با هشدار به کسانی که با این گونه سرقت‌ها باعث ایجاد نا امنی در بین مردم می‌شوند، ابراز کرد: مجرمان باید بدانند که در تیر رس پلیس قرار دارند و در کمترین زمان پس از ارتکاب جرم به زانو در خواهند آمد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today