رکنا/ قاتل مسلح کرمانشاه که داماد خانواده را به قتل رساند همچنان فراری است.

قتل‌های در انظار عمومی همچون فیلم منتشر شده از درگیری خانوادگی و قتل داماد توسط برادر همسر در شهر کرمانشاه، امنیت روانی مردم این استان را هدف گرفته است.
در همین راستا محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: به دنبال یک مورد تیراندازی منجر به فوت در شهرک پردیس شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: مأموران کلانتری با حضور در محل به بررسی صحنه حادثه پرداخته و مشخص شد مقتول با اصابت چند گلوله به قتل رسیده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: تحقیقات تکمیلی پلیس نشان می‌داد که این حادثه در نزدیکی محل سکونت پدر همسر مقتول رخ داده و این فرد از چندی قبل با همسرش دچار اختلاف شده است.
آمویی ادامه داد: با به دست آمدن این اطلاعات، مأموران خانواده همسر مقتول را تحت بازجویی قرار دادند که عنوان کردند این تیراندازی توسط پسر خانواده صورت گرفته و سپس متواری شده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: با شناسایی متهم به قتل، کارهای اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی برای شناسایی مخفیگاه این فرد آغاز و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today