ایسنا/ مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان از ممنوعیت برگزاری مجالس ترحیم در آرامستان باغ رضوان و آرامستان های محلی با مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا خبر داد.

احمدرضا مرادی، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز شهر اصفهان و بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا، برگزاری مجالس ترحیم در آرامستان باغ رضوان و آرامستان های محلی از امروز(چهارشنبه_۱۸ فروردین ماه) تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.
وی افزود: آئین خاکسپاری اموات و زیارت اهل قبور با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و حضور حداقلی بستگان به صورت محدود امکان پذیر است.
مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان با بیان اینکه درهای آرامستان باغ رضوان باز است، ولی هرگونه تجمع و برگزاری مراسم ممنوع است، گفت: به هیچ عنوان اجازه برگزاری مراسم در باغ رضوان داده نمی شود و با برگزاری هرگونه تجمع و برگزاری مراسم برخورد می شود، همچنین امکاناتی همچون صوت و صندلی برای برگزاری مراسم در اختیار شهروندان قرار نمی گیرد.
وی خاطرنشان کرد: زیارت اهل قبور معمولا با حضور تعدادی از اعضای یک خانواده در فضای باز صورت می گیرد و مشکلی به وجود نمی آورد، ضمن اینکه بیشتر شهروندان در ایام نوروز برای زیارت اهل قبور مراجعه کردند و مراجعات در طول هفته اندک و با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today