اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی/ با توجه به وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرستان های خراسان جنوبی، کلیه باشگاهها و فعالیت های ورزشی در شهرستان های بیرجند، قاین و فردوس تعطیل شد.

محسن قطبی، معاون توسعه امور ورزش بیان داشت: با توجه به اینکه شرایط استان به لحاظ شیوع کرونا در وضعیت خوبی نیست و متأسفانه وارد پیک چهارم شدیم، و ۳ شهرستان بیرجند، قاین و فردوس در وضعیت قرمز قرار دارند لذا مطابق با مصوبات جلسه ستاد مدیریت کرونا در استان، تمام اماکن، باشگاه ها و فعالیت های ورزشی در شهرهای قرمز استان از امروز چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام می شود تا استان در وضعیت بهتری از نظر کرونا قرار گیرد. دکتر قطبی معاون توسعه امور ورزش با بیان اینکه سلامتی ورزشکاران از همه چیز مهمتر است افزود: امیدواریم تمامی ورزشکاران و به ویژه باشگاه های بدنسازی، رزمی، استخرها و ...... از این قانون تبعیت کرده و در حفظ سلامتی هموطنان تلاش کنند تا هر چه زودتر این بیماری ریشه کن شود. قطبی افزود: کمیته بازرسی و تشدید نظارت بر اماکن ورزشی دولتی و خصوصی تشکیل و در صورت عدم رعایت مصوبه ستاد کرونا در استان، با صاحبان اماکن ورزشی و باشگاهها بر اساس ضوابط قانونی به صورت جدی برخورد خواهد شد، لذا تقاضا داریم که همه بزرگواران این موضوع را جدی بگیرند.
معاون توسعه امور ورزش اظهار داشت: امیدواریم شرایط استان به لحاظ کرونا بهتر شود تا دوباره شاهد فعالیت های ورزشی در بسیاری از مناطق استان باشیم. محسن قطبی خاطر نشان کرد: شهرستان های طبس، بشرویه، سرایان، زیرکوه، درمیان، سربیشه و نهبندان که در وضعیت نارنجی و شهرستان خوسف نیز در وضعیت زرد قرار دارند مطابق با دستورالعمل ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا به فعالیت خود ادامه دهند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today