فارس/ رئیس پلیس‌راه چهارمحال و بختیاری از استقرار اکیپ‌های پلیس راه در ۲ نقطه‌ استان برای جلوگیری از ورود خودروهای پلاک‌ غیربومی خبر داد و گفت: در صورت ابلاغ ستاد کرونا سایر مبادی ورودی و خروجی استان نیز کنترل خواهد شد.

غلامعلی نوربخش، رئیس پلیس‌راه چهارمحال و بختیاری بیان کرد: بنا بر ابلاغ ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، اکیپ‌های پلیس‌راه برای جلوگیری از ورود مسافر و خودروهای دارای پلاک غیربومی، در ۲ نقطه میدان زاینده‌رود و پلیس‌راه فرخشهر مستقر شده‌اند.رئیس پلیس‌راه چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با توجه به قرمز شدن وضعیت کل شهرستان‌های استان در صورت ابلاغ ستاد کرونا سایر مبادی ورودی و خروجی نیز مورد کنترل و اعمال محدودیت تردد قرار خواهد گرفت.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به قرمز شدن وضعیت عمده استان‌های کشور از کلیه هم‌استانی‌های گرامی خواهشمندیم برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و همکاری با کادر درمان از مسافرت و ترددهای غیرضروری اجتناب کنند.
نوربخش تاکید کرد: رانندگانی که بدون توجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا اقدام به سفر و ترددهای غیرضروری کنند مشمول جریمه می‌شوند و به مبدا بازگشت داده خواهند شد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday