ایرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی ورود یک سامانه ضعیف بارشی، بارش پراکنده باران، از فردا پنجشنبه بیشتر مناطق استان همدان را فرا می‌گیرد.

محمدحسن باقری شکیب، کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان اظهار کرد: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان استان همدان در ۲۴ ساعت آینده صاف تا قسمتی ابری، همراه با غبار محلی و افزایش ابر پیش بینی می شود.
وی اظهار داشت: از روز پنجشنبه یک سامانه ضعیف بارشی از سمت غرب وارد همدان می‌شود و به صورت رگبار پراکنده و ضعیف باران، در آسمان این استان فعالیت می کند.
باقری شکیب عنوان کرد: این سامانه به صورت نوسانی تا روز دوشنبه هفته آینده در آسمان همدان فعال است.
وی بیان کرد: شدت رگبارها روز یکشنبه هفته آینده به اوج خود می رسد و میزان آن در مناطق کوهستانی و کوهپایه ها بیشتر از سایر نقاط است.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان تصریح کرد: در مدت فعالیت این سامانه دمای هوای استان همدان بین چهار تا ۶ درجه سانتی گراد افزایش می یابد.
وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته اسدآباد با ۲۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرمترین و بهار با صفر درجه سانتی‌گراد، سردترین شهرهای استان بوده‌اند.
باقری شکیب عنوان کرد: کمینه دمای هوای همدان یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر و دمای بیشینه هوای این شهر نیز ۲۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ثبت رسیده است.
 
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today