پايگاه اطلاع رساني اداره کل ورزش و جوانان بوشهر/ مديرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: در پي تغيير شرايط کرونايي از نارنجي به قرمز در اکثر شهرستان ها و به منظور پيشگيري و کنترل ويروس کرونا بنا به دستور ستاد استاني مقابله با کرونا، تمام فعاليت ها،تمرينات و کلاس هاي آموزشي و اماکن ورزشي دولتي و خصوصي در شهرستان هاي قرمز تا اطلاع ثانوي تعطيل است.

بهروزيان فرد، مديرکل ورزش و جوانان استان بوشهر اظهار کرد: در پي تغيير شرايط کرونايي از نارنجي به قرمز در اکثر شهرستان ها و به منظور پيشگيري و کنترل ويروس کرونا بنا به دستور ستاد استاني مقابله با کرونا، تمام فعاليت ها، تمرينات و کلاس هاي آموزشي و اماکن ورزشي دولتي و خصوصي در شهرستان هاي قرمز تا اطلاع ثانوي تعطيل است.
وي ادامه داد: در اين راستا علاوه بر سالن هاي سر پوشيده، رشته هاي ورزشي در فضاي باز نيز تا تغيير شرايط و اعلام بخشنامه جديد مجاز به فعاليت نيستند.
بهروزيان فرد افزود: در شهرستان هايي که نارنجي هستند نيز با نظر ستاد کروناي همان شهرستان تصميمات لازم اتخاذ و اعلام مي شود که تاکيد بر تعطيلي سالن ها و رشته هاي گروهي و پربرخورد است.
شايان ذکر است؛ شهرستان‌هاي قرمز استان بوشهر شام بوشهر، دشتستان، ديلم، گناوه، تنگستان، دشتي، کنگان و عسلويه  وشهرستان‌هاي نارنجي جم، ديّر هستند.

آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar