باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي شهرستان کرمان گفت: در تلاش ماموران پليس سارقي که از خانه‌هاي اهالي کوهپايه سرقت مي‌کرد، دستگير شد.

مهدي پور امينايي، فرمانده انتظامي شهرستان کرمان اظهار کرد: در پي وقوع چند فقره سرقت از منازل دهستان کوهپايه، ماموران انتظامي با بررسي ميداني محل‌هاي وقوع سرقت سرنخ‌هاي از يک سارق سابقه دار بدست آوردند.
وي افزود: ماموران پاسگاه کوهپايه با گشت زني‌هاي هدفمند موفق شدند سارق را در حين سرقت شناسايي کنند.
پور امينايي تصريح کرد: متهم نيز به محض مشاهده ماموران انتظامي با يک پرايد از محل وقوع سرقت به سمت کرمان متواري شد، اما در نهايت با اعلام اين مورد به گشت‌هاي انتظامي خودرو سارق با همکاري ماموران کلانتري ۲۰ و پاسگاه کوهپايه در يک عمليات پليسي با شليک گلوله متوقف و سارق نيز دستگير شد.
فرمانده انتظامي شهرستان کرمان با اشاره به کشف تعدادي از اموال مسروقه از خودرو سارق، افزود: متهم دستگير شده که سابقه دار نيز بود در بازجويي‌هاي پليس لب به سخن گشوده و به هشت فقره سرقت از منازل در دهستان کوهپايه اعتراف کرد.
پورامينايي در پايان با اشاره به تحويل متهم به مراجع قضايي، گفت: شهروندان ضمن توجه به نکات حوزه پيشگيري از سرقت، در صورت مشاهده افراد مشکوک و يا هرگونه عمل مجرمانه موضوع را سريعا از طريق مرکز فوريت پليس ۱۱۰ به اطلاع برسانند.

آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar