باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در تلاش ماموران پلیس سارقی که از خانه‌های اهالی کوهپایه سرقت می‌کرد، دستگیر شد.

مهدی پور امینایی، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل دهستان کوهپایه، ماموران انتظامی با بررسی میدانی محل‌های وقوع سرقت سرنخ‌های از یک سارق سابقه دار بدست آوردند.
وی افزود: ماموران پاسگاه کوهپایه با گشت زنی‌های هدفمند موفق شدند سارق را در حین سرقت شناسایی کنند.
پور امینایی تصریح کرد: متهم نیز به محض مشاهده ماموران انتظامی با یک پراید از محل وقوع سرقت به سمت کرمان متواری شد، اما در نهایت با اعلام این مورد به گشت‌های انتظامی خودرو سارق با همکاری ماموران کلانتری ۲۰ و پاسگاه کوهپایه در یک عملیات پلیسی با شلیک گلوله متوقف و سارق نیز دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به کشف تعدادی از اموال مسروقه از خودرو سارق، افزود: متهم دستگیر شده که سابقه دار نیز بود در بازجویی‌های پلیس لب به سخن گشوده و به هشت فقره سرقت از منازل در دهستان کوهپایه اعتراف کرد.
پورامینایی در پایان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی، گفت: شهروندان ضمن توجه به نکات حوزه پیشگیری از سرقت، در صورت مشاهده افراد مشکوک و یا هرگونه عمل مجرمانه موضوع را سریعا از طریق مرکز فوریت پلیس ۱۱۰ به اطلاع برسانند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar