ایرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ظهر جمعه به تدریج با افزایش سرعت وزش بادهای جنوبی سواحل شمالی و مرکزی استان مواج و متلاطم می ‎شود.

پیام مساعدی، کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی امروز و فردا در اغلب ساعت‌ها وضعیت جوی و دریایی استان به نسب آرام باشد.
وی بیان کرد: همچنین در این مدت دمای هوا نیز در استان بوشهر روند افزایشی دارد.
مساعدی یادآورشد: در ۲۴ ساعت گذشته بندر امام حسن و عسلویه به ترتیب با ۱۲.۷ و ۳۷ درجه سانتیگراد بیشترین و کمترین میزان دما را داشتند.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و گاهی افزایش ابر و وزش ملایم باد و فردا در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی پیش ‎بینی می‎ شود.
مساعدی اظهار کرد: در این مدت جهت وزش باد متغیر، گاهی شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت هشت تا ۲۸ و در طول روز گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش‎ بینی شده است.
وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ و در طول روز گاهی ۱۲۰ سانتیمتر پیش ‎بینی می ‎شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت  دقیقه۴۷ بامداد، مد اول ساعت هفت و ۵۶ دقیقه جزر دوم ساعت ۱۱ و ۴۶ دقیقه و مد دوم ساعت ۱۷ و ۵۹ دقیقه خواهد بود.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar