باشگاه خبرنگاران/ ۴ نفر از اعضای یک خانواده که اقدام به کلاهبرداری از مردم و فروشگاه‌های بزرگ از طریق سایت‌های شیپور و دیوار می‌کردند، دستگیر شدند.

سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی مازندران اظهار کرد: در ارجاع چندین مورد مرجوعه قضائی و دریافت شکایت از سوی شهروندان آملی مبنی بر کلاهبرداری از آنان هنگام فروش کالا از طریق سایت‌های شیپور و دیوار، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه یک باند ۴ نفره از اعضای یک خانواده که اقدام به کلاهبرداری از مردم و فروشگاه‌های بزرگ در شهرستان آمل و شهرستان‌های همجوار می‌کردند را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی مازندران گفت: متهمان که از طریق سایت‌های شیپور و دیوار طعمه‌های خود را انتخاب و پس از خرید کالا از آنان با استفاده از نرم افزار‌های جعلی رسیدساز اقدام به کلاهبرداری از آنان می‌کردند، پس از هماهنگی‌های قضائی در عملیاتی ضربتی توسط ماموران دستگیر شدند.
او با بیان این که تاکنون ۸۰ نفر از مالباختگان از این افراد طرح شکایت کرده اند، افزود: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به کلاهبرداری ۴۰ میلیارد ریالی از شهروندان اعتراف کردند.
سردارمیرزایی در خاتمه با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند، به مردم توصیه کرد: برای اطمینان از هرگونه واریز و یا برداشت وجه از حساب بانکی خود حتما سامانه پیامکی حساب‌های خود را فعال کرده و در هنگام انجام هرگونه معاملات تجاری و ... از اعتماد بهذ افراد خودداری کنند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today